Prezenty dla fana samochodów

Przy­wo­łu­jemy wspo­mnie­nia spra­wia­jące przyjemność z jazdy nie­za­leż­nie od stanu licz­nika.

To tylko koszulki, ale jak raj­dowy kom­bi­ne­zon dostar­czają sil­nych, moto­ry­za­cyj­nych emo­cji. Wpro­wa­dzają w wiraże wspo­mnień i tan­kują do pełna pach­nące wyso­ko­ok­ta­nową ety­liną sko­ja­rze­nia.

Każdy detal aero­dy­na­micz­nego sen­ty­mentu pro­jek­tu­jemy ręcz­nie, w Pol­sce, na miej­scu, w naszym malar­skim warsz­ta­cie. Aby nie rdze­wiały, malu­jemy je sta­ran­nie i we wszyst­kich kolo­rach nadwo­zia. Nasi lakier­nicy to praw­dziwi arty­ści w swoim fachu — jedni z naj­bar­dziej pla­stycz­nych auto­mo­bi­li­stów świata. Prze­je­chali wiele dróg i dosko­nale wie­dzą, jak wyra­zić zwią­zek czło­wieka z maszyną. Zwią­zek nie­kiedy trudny, bo pale­nie na dotyk wymaga wie­dzy, gdzie dotknąć.

Dla­tego nasze pro­jekty nie są dla każ­dego. Nie znaj­dziesz u nas stu­nin­go­wa­nej tan­dety. Jedy­nie ory­gi­nalne czę­ści, wier­ność kla­syce i prze­ko­na­nie o ponad­cza­so­wej war­to­ści tech­nicz­nego piękna.

Dla fana samochodów

Brelok z samochodem Fiat 126p — Maluch Brelok z samochodem Fiat 126p — Maluch
Producent: nikiniki
Cena: 12,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ściereczka Mały Fiat Ściereczka Mały Fiat
Producent: nikiniki
Cena: 10,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plakat Fiat 126p Plakat Fiat 126p
Producent: nikiniki
Cena: 50,00 zł
zobacz więcej

Prezent dla fana samochodów

Zastanawiasz się, jaki byłby idealny prezent dla fana samochodów? Wiadomo, że za sukcesem prawdziwego mężczyzny stoi… jego samochód. Chyba każdy z nas ma wokół siebie prawdziwego fana samochodów, takiego, który kocha swój pojazd nad życie, mógłby jeździć nim godzinami albo chociaż spędzać z nim jak najwięcej czasu. Są też fani, którzy na swój wymarzony samochód dopiero zbierają… i jedni i drudzy z pewnością ucieszą się z koszulki z motywem swojego czterokołowego przyjaciela!

Klasyczny polski maluch, polonez a może starszy trabant? Tata posiadał niebieską Syrenę, a brat czerwonego Golfa II? Nikiniki.pl oferuje całą gamę pojazdów: od klasycznych fiatów po niezawodne BMW. A może wujek jest wyjątkowym łasuchem i oprócz ciekawej koszulki ucieszyłby się z lekkiego ptasiego mleczka z motywem swojego ukochanego Żuka? Dla bardziej praktycznych polecamy wyjątkowy prezent w postaci paczki, w której znajdzie się: koszulka, kubek oraz torba z wybranym motywem samochodu.

Pomysł na prezent dla dziadka, taty, brata Nie wiesz, co wybrać dla prawdziwego fana samochodu jakim jest Twój tata, dziadek czy brat? Zależy Ci na czymś wyjątkowym, co oddałoby jego charakter? Skorzystaj z podpowiedzi i wybierz upominek dla dziadka, taty i brata. - Wyjątkowy plecak z motywem Golfa II to idealny prezent dla zabieganych, którzy noszą się wygodnie, ale i stylowo. Sprezentuj taki plecak młodszemu bratu a gwarantujemy, że będzie go nosił z dumą!

- Skończyły Ci się pomysły na prezent dla dziadka, a w tym roku chciałbyś zaskoczyć go czymś zupełnie nowym? Odmłódź go o kilka lat i przywołaj jego najpiękniejsze wspomnienia! Być może zanim nauczył się chodzić, jeździł już na traktorze Ursus C-330? Podaruj mu praktyczną ściereczkę do okularów z motywem ukochanego traktoru!

- Męska koszulka z wybranym motywem samochodu sprawdzi się idealnie jako prezent dla taty. Pozostaje tylko wybrać wzór… Być może rok produkcji Fiata 125p zbiega się z rokiem jego urodzenia? A może Waszym pierwszym samochodem był pomarańczowy maluch, którym całą rodziną jeździliście na wakacje? Pokaż tacie, że o nim pamiętasz i sprezentuj mu idealny prezent na urodziny czy Dzień Ojca.

Samochody… nie tylko dla mężczyzn. To uczucie, gdy grasz z żoną w grę polegającą na odgadywaniu marek samochodów i ona jest lepsza od Ciebie... i choć nigdy tego nie przyznasz - imponuje Ci jak mało kto. Doceń jej wiedzę zakupując dla niej idealny prezent z ukochanym motywem samochodu! W młodości była hipiską jeżdżącą na wakacje starym Ogórkiem? Paczka prezentowa, w której znajdzie się damska koszulka, kubek oraz torba bawełniana z Ogórkiem ucieszą ją, a Ty okażesz się wrażliwym mężem, który dba o jej wspomnienia!


Sklep nikiniki.pl | ul. Aleksandra Ostrowskiego 13C, 53-238 Wrocław, woj. dolnośląskie | telefon: 71 333 07 01, e-mail: biuro@orfin.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium