Najczęściej zadawane pytania

Ile wynosi czas realizacji?

Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. W przypadku zamówień po godzinie 12:00 termin liczony jest od kolejnego dnia roboczego. Do tego należy doliczyć czas dostawy, na ogół 1 - 2 dni robocze.

Jaka jest rozmiarówka?

Zachęcamy do kierowania się wymiarami podanymi w tabelach pod każdym produktem. Dokładne wymiary i specyfikację produktów można sprawdzić też tutaj.

Czy możemy zmienić kolor pojazdu na produkcie?

W przypadku niektórych nadruków możemy zmienić ich kolor. Prosimy o kontakt indywidualny, okres oczekiwania może w takim przypadku znacząco się wydłużyć.

Czy możemy zmienić datę przy pojeździe?

Data przy pojazdach jest integralną częścią grafiki i nie zmieniamy jej.

Czy możemy zrobić koszulkę z pojazdem X?

Nie tworzymy rysunków "na zamówienie". Cały czas staramy się jednak dodawać nowe pojazdy - zachęcamy do obserwowania nas na FacebookuInstagramie lub zapisać się do newslettera. W komentarzach możecie pisać swoje życzenia - bierzemy je pod uwagę.

Czy możemy zrobić koszulkę na podstawie zdjęcia?

Tworzymy koszulki tylko z własnymi nadrukami, polecamy natomiast usługi zaprzyjaźnionej firmy. Wyślijcie maila ze zdjęciem na lach@nadrukihaft.pl. W tytule maila należy napisać "nikiniki".

Czy oferujemy sprzedaż ilości hurtowych?

Prosimy o maila z szacowaną wielkością zamówienia na biuro@orfin.pl. Przedstawimy indywidualną ofertę i warunki sprzedaży.

Czy do paczek wkładany jest paragon/faktura?

Do każdej paczki wkładamy paragon, lecz jeżeli życzycie sobie inaczej prosimy napisać o tym w wiadomości do zamówienia. Istnieje możliwość przesłania paragonu w formie elektronicznej.

Czy kubki można myć w zmywarce?

Tak, nie zaobserwowaliśmy negatywnych skutków mycia w zmywarce na nadruk.

Nie otrzymałam/em maila potwierdzającego zamówienie. Co teraz?

Prosimy sprawdzić w pierwszej kolejności folder ze spamem. W innym przypadku prosimy o kontakt z nami i podanie numeru zamówienia i/lub nazwiska podanego w zamówieniu.


Sklep nikiniki.pl | ul. Aleksandra Ostrowskiego 13C, 53-238 Wrocław, woj. dolnośląskie | telefon: 71 333 07 01, e-mail: biuro@orfin.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium