Termy Podhalańskie w Szaflarach – okolice Białego Dunajca

Termy Podhalańskie w Szaflarach to znakomita atrakcja dla całej rodziny. Szaflary znajdują się w sąsiedztwie Białego Dunajca, a mieszczące się tam termy, to cały kompleks basenów różnej wielkości i o różnej temperaturze wody.

Termy Podhalańskie otwarte są cały rok, dzięki czemu stanowią świetny odpoczynek dla turystów zarówno po całodziennej wyprawie w góry jak i tych, którzy przez kilka godzin oddawali się szaleństwu na stokach narciarskich. Temperatura wody w basenach sięga nawet 38 stopni Celsjusza, dzięki czemu nawet w basenach zewnętrznych można się kąpać o każdej porze roku i bez względu na temperaturę powietrza. Świetną atrakcją dla osób w każdym wieku będą znajdujące się na terenie obiektu zjeżdżalnie, bicze wodne czy ławki do masażu, a dzieciaki zachwycone będą płytkim basenem stworzonym specjalnie dla nich oraz znajdującą się w nim małą zjeżdżalnią. Znajdzie się coś również dla wielbicieli wysokich temperatur, ponieważ termy w Szaflarach wyposażone są w cztery rodzaje saun – suchą, mokrą, parową oraz saunę na podczerwień. Sauny znane są ze swoich leczniczych właściwości. Wspomagają odpoczynek oraz regenerację, nie można jednak przebywać w nich zbyt długo.

Dla osób zainteresowanych dłuższym pobytem w okolicach Białego Dunajca, baza noclegowa tego miejsca staje otworem, a wraz z nią wszystkie ciekawe oferty, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tutaj na polecenie niewątpliwie zasługuje Pensjonat „Cudzichówka” w Białym Dunajcu. Tylko kilka kilometrów stąd mieszczą się opisane wyżej Termy Podhalańskie w Szaflarach. Jest to odpowiednie miejsce na wypoczynek dla grup zorganizowanych; ośrodek oferuje całkowite lub częściowe wyżywienie. Kilkaset metrów dalej znajduje się karczma, w której podawane jest regionalne jedzenie. Innym interesującym miejscem jest Willa „Podhalanka”, która swoim wyglądem nawiązuje do starego podhalańskiego stylu architektonicznego. Klienci tego miejsca liczyć mogą na zniżki na baseny termalne, stoki narciarskie oraz inne atrakcje oferowane przez ten tatrzański region.

Termy Podhalańskie to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny – może to być świetne urozmaicenie naszego pobytu w górach. Dodatkowo baza noclegowa Białego Dunajca i okolic, gwarantują nam mile wspominane wakacje pełne korzystnych atrakcji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>